Inteligentní dům | Smart Home

Vytápění

Zabezpečení

Chlazení a klimatizace

Stínění a žaluzie

Inteligentní osvětlení

Větrání a rekuperace

Ovládání fotovoltaiky

Hospodaření s energiemi

Optimální teplota v každé místnosti

Lze nastavovat různé teploty pro jednotlivé části domu. V dětském pokoji, kde si hrají děti chcete například vyšší teplotu než v ložnici, kde se během dne nepohybujete. Snížení či navýšení teploty podle aktuální předpovědi počasí.

Zabezpečení

Díky pohybovým čidlům jste schopni zjistit pokud se ve vaší nepřítomnosti někdo v domě nenachází. V tomto případě dostanete upozornění a dům na takovouto návštěvu začne ihned reagovat alarmem a světly.

Ovládání stínění

Chytrý dům bez problému dokáže ovládat žaluzie, rolety i markýzy. Ráno Vás probudí automatickým roztažením žaluzií, brání domu proti přehřátí, vytahuje žaluzie při bouřce a mnoho dalšího.

Inteligentní osvětlení

Všechna světla v domě můžete začít ovládat jednodušeji. Můžete si na jedno kliknutí měnit intenzitu světla i barvu. Nastavení aktivace světel v domě můžete na čidlo, příchod, přes telefon nebo každé jiným způsobem. Pokud chcete můžete využít i nastavení světelného alarmu, který se hodí při vstávání jako budíček nebo proti nečekané návštěvě.

Úsporné hospodaření

Inteligentní úspora nákladů na provozu domu. Vypíná topení nebo klimatizaci a zapíná přes příchodem.  Při odchodu se sami vypínají nepotřebné spotřebiče a zapomenutá světla. Trávník se sám zavlažuje dle potřeby a počasí. Nastavuje žaluzie pro nasměrování tepla do domu a mnoho dalšího.

Celé ovládání je velmi jednoduché a zvládnete ho na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. U dalších funkcí můžete vidět statistiky a grafy o provozu domu a díky tomu můžete nastavovat systém tak, aby uspořil ještě více peněz. Máte okamžitý přehled o nákladech elektřiny, vody, plynu aj. 

Pro nezávaznou poptávku a kalkulaci pro váš projekt nás kontaktujte, nebo zanechte kontakt na Vás a my se vám ozveme.