Inteligentní dům | Smart Home

Vytápění, chlazení, větrání, správa energií, soláry, fotovoltaika, stínění, světla a mnoho dalšího

Chcete si vylepšit bydlení a mít skutečnou moc nad Vaším domem a Vašimi účty?

Nenechte si vnutit standardní modelová řešení, která brání plnému využití Vašich možností. Nabízíme Vám otevření nových dimenzí bydlení pro Vaši rodinu. Vy říkáte domu co, kdy, kde a za jakých podmínek bude energie dělat, ne řídící jednotka v továrním nastavením. Naučíme Váš dům najít ten nejefektivnější způsob řízení.

 

Pojďme si shrnout pár faktů. Tlak na snížení energetické náročnosti budov stoupá, ceny za energie rostou. Nerozvážné investice Vás mohou v budoucnu dohnat v podobě vysokých účtů za energie, zhoršení zdraví v a lepším případě výsměchu sousedů. Využití obnovitelných zdrojů je daná cesta a díky dotacím i celkem pěkně vymetená, ale sejít se dá snadno. Nekvalitní produkty a neefektivní řízení Vám účty nezmenší, regulace od nás ano. Plus Vám optimální řešení znatelně přidá na komfortu.

 

Možná zjišťujete, že raději, než zapínání hudby v místnosti, ve které nejste, což je přínosné možná asi jako apríloví žertík na Vaši manželku nebo manžela, byste uvítali efektivní využití svých energetických zdrojů. Chcete možná, aby si dům spočítal topný faktor tepelného čerpadla podle teploty a vlhkosti vzduchu, požadované výstupní teploty a rozhodl, kdy je výhodnější použít plynový kotel nebo jiný zdroj tepla. Chcete možná, aby si Váš dům přebytkem energie z fotovoltaiky zalil zahradu, zvýšil necitelně teplotu pro následnou úsporu, spustil filtraci bazénu nebo provzdušnil jezírko, zapnul spotřebič, energii uložil a podobně… možností je nespočet.

 

Samozřejmě dům ovládáte z chytrého telefonu. Propojit lze se zabezpečením, osvětlením, zavlažováním, žaluziemi, tepelnými zdroji, rekuperací, klimatizací, spotřebiči. Jednotka je schopna přijímat informace o pohybu, teplotě, vlhkosti, tlaku, průtoku, svitu a dalších. Systém Vám může posílat chybové hlášení, změny stavu, informace ze systému popřípadě Vás upozornit na protékání toalety. Dále máte možnost výběru z různých vizualizací, propojení více objektů, vzdálený přístup…

POPTÁVKA

Pro nezávaznou poptávku a kalkulaci pro váš projekt nás kontaktujte, nebo zanechte kontakt na Vás a my se vám ozveme.

 

Jarošovská 840/II, 377 02 Jindřichův Hradec

+420 731 744 188, rozhon@sunpower.cz

Celé ovládání je velmi jednoduché a zvládnete ho na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. U dalších funkcí můžete vidět statistiky a grafy o provozu domu a díky tomu můžete nastavovat systém tak, aby uspořil ještě více peněz. Máte okamžitý přehled o nákladech elektřiny, vody, plynu aj.