Inteligentní dům | Smart Home

Co lze vše řídit

Vytápění

Zabezpečení

Chlazení a klimatizace

Stínění a žaluzie

Inteligentní osvětlení

Větrání a rekuperace

Ovládání fotovoltaiky

Hospodaření s energiemi

Optimální teplota v každé místnosti

Lze nastavovat různé teploty pro jednotlivé části domu. V dětském pokoji, kde si hrají děti chcete například vyšší teplotu než v ložnici, kde se během dne nepohybujete. Snížení či navýšení teploty podle aktuální předpovědi počasí.

 

Zabezpečení

Díky pohybovým čidlům jste schopni zjistit, zdali se někdo, ve vaší nepřítomnosti, nenachází v domě. V tomto případě dostanete upozornění a dům na takovouto návštěvu začne ihned reagovat alarmem, světly nebo přivoláním policie.

 

Ovládání stínění

Chytrý dům bez problému dokáže ovládat žaluzie, rolety i markýzy. Ráno Vás probudí automatickým roztažením žaluzií nebo může bránit dům proti přehřátí, vytahuje žaluzie při bouřce a mnoho dalšího.

 

Inteligentní osvětlení

Všechna světla v domě můžete začít ovládat jednodušeji. Můžete si na jedno kliknutí měnit intenzitu světla i barvu. Aktivaci světel v domě můžete nastavit na čidlo nebo přes telefon. Pokud chcete můžete využít i nastavení světelného alarmu, který se hodí při vstávání jako budíček nebo proti nečekané návštěvě.

 

Úsporné hospodaření

Inteligentní úspora nákladů na provozu domu. Vypíná topení nebo klimatizaci a zapíná před příchodem.  Při odchodu se sami vypínají nepotřebné spotřebiče a zapomenutá světla. Trávník se sám zavlažuje dle potřeby a počasí. Žaluzie se automaticky nastavují pro nasměrování tepla do domu a mnoho dalšího.

 

POPTÁVKA

Pro nezávaznou poptávku a kalkulaci pro váš projekt nás kontaktujte, nebo zanechte kontakt na Vás a my se vám ozveme.

 

Jarošovská 840/II, 377 02 Jindřichův Hradec

+420 731 744 188, zburnik@sunpower.cz

Celé ovládání je velmi jednoduché a zvládnete ho na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. U dalších funkcí můžete vidět statistiky a grafy o provozu domu a díky tomu můžete nastavovat systém tak, aby uspořil ještě více peněz. Máte okamžitý přehled o nákladech elektřiny, vody, plynu aj.