Akumulační nádrž 2000 - 3000 L

Vhodné pro solární systémy s plochou od 10 m2, pro kotle s ručním přikládáním od výkonu 20 kW, pro systémy na ohřev teplé vody se spotřebou od 500l denně, pro systémy s přitápěním pro běžné rodinné domy, při využití přebytků fotovoltaických elektráren. Cena od 60000,- Kč bez DPH, bez vnitřní výbavy nádrže.

  • Pomůžeme Vám s vhodným návrhem
  • Kalkulaci ceny je možno provést na vyžádání

Realizované projekty

V rodinném domě manželů Junkovích v Chotusicích byl realizován solární systém s plochou 15,3 m2 a akumulační nádrží SunSave 3000L. Solár slouží pro ohřev vody a přitápění. Dalším zdrojem energie je kotel na kusové dřevo, který dosahuje optimální účinnosti, díky dostatečné kapacitě akumulační nádrže, která tak umožňuje hoření kotle za optimálních podmínek. Systém je řízen volně programovatelným regulátorem UVR1611.

Manželé Junkovi, Chotusice

Pro rodinný dům manželů Petrových v Třeboníně jsem řešili solární systém s čistou plochou 20,4 m2, který v kombinaci s akumulační nádrží SunSave s objemem 3000 l zajišťuje ohřev teplé vody, bazénu a přitápění.

Pan Petr, Třebonín

Pro rekreační objekt manželů Říhových v obci Bradáčov jsme realizovali kompletní topný systém v kombinaci podlahového vytápění a stěnového topení Klimastěna. Na střeše objektu je instalován solární systém tvořený 15 kusy velkoplošných kolektorů SUNPOWER MK6. Energie je ukládána do akumulační nádrže SunSave s objemem 3000 l a využita pro ohřev vody, přitápění a ohřev bazénu. Celý systém je ovládán s pomocí 2 regulací UVR1611. Vzhledem k nepravidelnému užívání objektu je pro uživatele důležité přepínat režimy vytápění a ohřevu vody na dálku, ještě před odjezdem do objektu.

Manželé Říhovi, Bradáčov

Pro nezávaznou poptávku a kalkulaci pro váš projekt nás kontaktujte, nebo zanechte kontakt na Vás a my se vám ozveme.