Naše služby

Solární kolektory

Nabízíme kvalitní solární kolektory vyráběné (podle rakouské technologie) v ČR pod značkou SUNPOWER. Vysoký výkon a dlouhou životnost solárních kolektorů zajišťuje použití nejkvalitnějších materiálů. Vhodné řešení pro solární ohřev vody a přitápění.

Vytápění a klimatizace

Prostorově ideální vytápění a chlazení, protože není vidět a nepřekáží. S minimálním teplotním spádem. Má velmi dobré fyziologické působení na člověka a nepředstavuje pro něj žádné zdravotní rizika. Klimastěna je se montuje do obvodových stěn, stropů, případně podlah. Při zodpovědném návrhu soustavy může Klimastěna topit se vstupní teplotou 25 °C a s teplotou 16-18 °C chladit. Vše naprosto zdravě a přirozeně s minimálními energetickými nároky.

Akumulační nádrže

Pro zdroje tepla, které nemůžeme plně regulovat (solární systémy, kotle na kusové dřevo, kogenerace …) je nutné pro uložení energie požít akumulační nádrže. Naše patentovaná akumulační nádrž SunSave se sestavuje z malých dílů a lze ji proto postavit kdekoliv (nevyužité prostory, šachty, podzemní jímky apod.) a to v podstatě s neomezeným objemem. V provozu máme řadu akumulačních nádrží s objemem řádově stovek tisíc litrů.

Tepelná čerpadla

Nabízíme zařízení s vynikajícím poměrem, výkonu, účinnosti a ceny. Pomůžeme Vám s návrhem optimální soustavy a výběrem nejvhodnějšího zdroje a technologie. Nabízíme tepelná čerpadla vzduch/voda, země/voda a voda/voda, která jsou optimalizovaná pro provoz v našich klimatických podmínkách. Samozřejmostí je dálkový monitoring zařízení, záruka až 10 let, záruční a pozáruční servis.

Regulace a inteligentní řízení

Provádíme měření a regulaci nejrůznějších systémů, od těch nejjednodušších po komplexní systémy, inteligentní domy a smart grids. Řešíme integraci stávajících systémů a periférií třetích stran, bezdrátové systémy a strukturované kabeláže. Nabízíme intuitivní ovládání prostřednictvím grafického rozhraní, sběr komplexních statistických údajů, systém zasílání varovných hlášení, automatické odečty, vazby na software pro rozúčtování spotřeb, facility management a podobně.  Poskytujeme i komplexní poradenství pro optimalizaci provozu a úspory nákladů.

Ostrovní dům

Chceme ukázat zájemcům o zdravé a pohodlné bydlení v souladu s přírodou, jak málo musíme slevit z vžitých představ o stavbě domu, abychom získali úplnou nezávislost na zdrojích fosilní energie, svobodnou volbu umístění domu a rychle dosažitelné bydlení s vynikajícím komfortem. Ostrovní dům SUNPOWER je navržen tak, aby maximum výstavby proběhlo ve standardizovaných podmínkách ve výrobním závodě. Montáž na místě a stěhování bude otázkou několika dnů. Dům je dodává jako modulární a je ho možno během užívání rozšiřovat, případně zmenšit nebo rozdělit.