Průmysl a firmy | inteligentní řízení

Co lze vše řídit

Vytápění

Zabezpečení

Chlazení a klimatizace

Stínění a žaluzie

Optimální teplota v každé místnosti

Lze nastavovat různé teploty pro jednotlivé části firmy. Například v kancelářích, kde lidé sedí můžete nastavit vyšší teplotu než ve výrobě, kde se lidé neustále pohybují. Snížení či navýšení teploty podle aktuální předpovědi počasí.

 

Zabezpečení

Díky pohybovým čidlům jste schopni zjistit, zdali se ve vaší nepřítomnosti někdo ve firmě či v oddělení nenachází. V tomto případě dostanete upozornění a místnost na takovouto návštěvu začne ihned reagovat alarmem a světly.

 

Ovládání stínění

Chytrá firma bez problému dokáže ovládat žaluzie, rolety aj. Brání místnostem proti přehřátí, vytahuje žaluzie při bouřce, nastavuje žaluzie podle denní doby a mnoho dalšího.

 

Inteligentní osvětlení

Všechna světla ve firmě můžete začít ovládat jednodušeji. Můžete si na jedno kliknutí měnit intenzitu světla i barvu. Nastavení aktivace světel v místnosti můžete na čidlo nebo přes telefon. Pokud chcete můžete využít i nastavení světelného alarmu, který se hodí proti nečekané návštěvě.

 

Úsporné hospodaření

Inteligentní úspora nákladů na provozu celé firmy. Vypíná topení nebo klimatizaci a zapíná před příchodem.  Při odchodu se sami vypínají nepotřebné spotřebiče a zapomenutá světla. Trávník se sám zavlažuje dle potřeby a počasí. Nastavuje žaluzie pro nasměrování tepla do domu a mnoho dalšího.

 

POPTÁVKA

Pro nezávaznou poptávku a kalkulaci pro váš projekt nás kontaktujte, nebo zanechte kontakt na Vás a my se vám ozveme.

 

Jarošovská 840/II, 377 02 Jindřichův Hradec

+420 731 744 188, rozhon@sunpower.cz

Celé ovládání je velmi jednoduché a zvládnete ho na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. U dalších funkcí můžete vidět statistiky a grafy o provozu domu a díky tomu můžete nastavovat systém tak, aby uspořil ještě více peněz. Máte okamžitý přehled o nákladech elektřiny, vody, plynu aj.