Hotelové provozy | inteligentní řízení

Co lze vše řídit

Řízení provozu

Vytápění

Zabezpečení

Chlazení a klimatizace

Ohřev vody

Inteligentní osvětlení

Wellness

Bazény

Řízení provozu

Odstranění plýtvání z neukázněného chování hostů –  voda, topení, otvírání oken aj. Jednoduché ovládání pro neodborný personál s vazbou na hotelové rezervační systémy. Automatické návrhy k hospodárnosti.

Úspora při vytápění

Lze nastavovat různé teploty pro jednotlivé pokoje nebo části hotelu. V prázdném pokoji se teplota například automaticky sníží a zvyšuje se před příjezdem hostů. Snížení teploty v částech hotelu v nočním čase, kde se aktuálně nikdo nepohybuje. Snížení či navýšení teploty podle aktuální předpovědi počasí. Přepnutí do úsporného režimu nebo vypnutí topení při otvírání oken.

 

Zabezpečení

Díky pohybovým čidlům jste schopni zjistit, zdali se ve vašem hotelu někdo nepohybuje, kde by neměl. Popřípadě v různých časových intervalech. V tomto případě dostanete upozornění.

Ohřev vody

Nastavení vody na pokoji na přiměřenou teplotu tak, aby se předešlo opaření. V největší vytíženosti odběru vody lze navýšit ohřev vody. Snížení teploty vody na pokoji, pokud sprchování přesahuje časový interval.

 

Inteligentní osvětlení

Upozornění, pokud host nechá po odchodu svítit – automatické vypnutí. Nastavení světelného alarmu při vstávání. Ovládání všech světel hotelu. 

 

Wellness a bazény

Provoz wellness v závislosti na solárním systému. Zobrazení obsazenosti na hotelovém pokoji případně rezervace wellness a bazénu přes softwarové rozhraní na pokoji.

 

POPTÁVKA

Pro nezávaznou poptávku a kalkulaci pro váš projekt nás kontaktujte, nebo zanechte kontakt na Vás a my se vám ozveme.

 

Jarošovská 840/II, 377 02 Jindřichův Hradec

+420 731 744 188, rozhon@sunpower.cz

Celé ovládání je velmi jednoduché a zvládne ho i neodborný personál na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. U dalších funkcí můžete vidět statistiky a grafy o provozu hotelu a díky tomu můžete nastavovat systém tak, aby uspořil ještě více peněz. Máte okamžitý přehled o nákladech. Sbírá data pro další výstupy nebo manažerské softwary. Pracovníkům údržby zasílá chybové stavy k opravám.