Měření a regulace

Dlouho očekávaná chvíle je zde! Mnoho z Vás se nás ptalo, kdy bude nový katalog našeho dodavatele měřící a regulační techniky firmy Technishe Alternative, jaké novinky přinese rok 2021, jaký dopad bude mít současná krize okolo COVID-19 vliv na dodávky a zda budeme držet ceny i nadále. A my Vám přinášíme odpovědi.

Katalog produktů ze segmentu „měření a regulace“ je nyní možné stáhnout u nás na webu v patičce v kategorii „ke stažení! a nebo přímo zde. Katalog je nově i v české verzi, čím si slibujeme snadnější hledání, lepší porozumění popisům a možnostem jednotlivých produktů.

Co se týče novinek, těch je spousta. Držíme tempo s náročnými zákazníky této doby, rozvíjíme se směrem k bezdrátové komunikaci a kontroly veškeré energie v domě. Nyní lze ovládat a stmívat LED osvětlení v domácnosti. Máme nového nástupce před-programovaných regulací, který má téměř 3x více funkcí při stále jednoduché instalaci a obsluze. Nabízíme rozšiřující modul pro ovládání krokového motoru a mnoho dalšího, vše za méně než průměrné ceny při této kvalitě výrobků a služeb.

Jak Vás jistě potěší drtivá většina cen zůstala stejná a firma Technische Alternative tak pokračuje ve své skálopevné tradici, dlouhodobého držení konstantních cen.

Situace okolo COVID-19 má bohužel v různé míře dopad na všechny a všechno. Dodávky mohou tedy být individuálně mírně zpomalené, ale velké narušení nenastalo. Naši rakouští partneři se stále drží ve skvělé pracovní a vitální formě.Pokud máte zájem a stažení katalogu v originálním německém vydání můžete tak učinit zde.

Pokud byste chtěli k jakémukoliv produktu další informace nebo doplnění, které jste v katalogu nenašli neváhejte se na nás obrátit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *